Od nowa.

Napisany przez Borifdg, 06-01-2016, 09:33 PM
Od nowa.

Offline Borifdg

Brick 
Czytasz? Pamiętasz
'
"Bori "'ego?
'
Jakby co.. to ja! Smile
'
Popełniłem wielki błąd.
'
Piszę ten post by się jakoś.. enoo
Przeprosić wszystkich którzy na tym ucierpieli.
'
N I E ' C H C E S Z ' C Z Y T A Ć ' O ' Ż Y C I U ' P O M I Ń ' T Ę ' C Z Ę Ś Ć!
'
Co dalej...
'
Chciałem powiedzieć, iż gdy:
http://www.studioadept.net/showthread.php?tid=615
powyższy post był przeze mnie pisany..
'
odchodziłem.. Mój brat okazał się ciężko chory
otrzymałem możliwość szkoły w Niemczech -od zaraz
Ale " otrzymałem " też możliwość kierunku Technika od SourcePawna na ..
serwerach wiejskiejchaty.
'
Gdy po mniej więcej miesiącu okazało się ,iż takiego miejsca nie posiadają, stwierdziłem iż tam po mnie nic. Brat aktualnie jest w Warszawie w specjalistycznej klinice wraz z jego mamą i mym Tatą. Wstępne badania wykazały wczesnodziecęcy autyzm oraz poważną niewydolność Jelita (nie wiem którego) -jest on uczulony na Kazeinę, Laktozę i glukozę oraz bardzo wiele innych rzeczy. ( w wieku 5 lat nie umieć powiedzieć chociaż "mama" , no coś nie tak..)
'
Leczenie zostało ustalone, a moja szkoła będzie od końca lipca/ początku sierpnia.
Przez ten cały miesiąc mej niebytności, gdzie pewnie większość uznała mnie za zdrajcę, ani razu nie "szkalowałem" ani jednej, ani drugiej sieci.
'
Gdy dowiedziałem się o wybrykach
Axy
'
stwierdziłem że coś takiego nie jest dla mnie.
'
Z ' Ż Y C I A ' T O ' T Y L E ' : )
'
Dla Studia nigdy nie chciałem zle, nadal nie chcę!
'
Tuż przed odejściem z tego co pamiętam już nie posiadałem połowy swych rang na Adept.
Rozumiem dlaczego.
Lecz...
'
Mówię teraz, oświadczam i informuję:
'
C H C Ę ' W R Ó C I Ć !
'
Koraks za pewne nie będzie przychylny takiej akcji...
'
Ale
Czy ja:
'
Byłem kiedyś nie miły dla kogoś? (except ludzie typu "Masełko", którzy latali z nickami typu J***c Ozziego- po banie ode mnie byłem ogromnym zdrajcą...)
'
Okazałem się słabo wykonywać zadanie?
'
Byłem bardzo dużo na serwerze.. Forum.. Ts..
'
Tęsknię za tym wszystkim w *ui.
'
Czy prośba o powrót
'
będzie w jakimś stopniu rozpatrzona pozytywnie..?
'
Pozdrawiam gorąco
'
i serdecznie
'
Bori
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

Offline iZi#

Kocham Cię stary
Odpowiedz

Offline Michu71

Super,ze wracasz <3

PS: sorry za te wszystkie akcje po prostu bylem niedoinformowany ;< (chyba wiesz o co chodzi)
 [Obrazek: 2.png] 
Moderator Forum
Odpowiedz

Offline Borifdg

@Izi
Ja Ciebie też <3
@Michu
Wybaczam Ci więc.;D
Odpowiedz

Offline Ozzy

Chciałeś iść z kolegami do konkurencji, konkurencja cię kopnęła w dupę i wróciłeś do nas - jak dla mnie to powinieneś dostać perma od Koraksa na pożegnanie ale pozostawię mu decyzje w tej sprawie Smile

Byłeś chyba najbardziej lubianym przeze mnie adminem ale okazałeś się kim się okazałeś i nie czaje po co tutaj ta historia o chorym bracie, nie, żebym nie współczuł ale napisałeś coś w stylu : poszedłem na technika wiejskiejszmaty bo mój brat jest chory, nie dali mi technika to wracam do was.

Dodatkowo, pierw napisałeś swoje pożegnanie jakbyś to miał odchodzić bez specjalnego powodu a odszedłeś do wiejskiejszmaty przy okazji na odchodne okłamując jeszcze studioadept.

Wiem, że zaraz wyjdzie jak zawsze, że ozzy to chuj bez serca ale bekę mam z tego jak każdy cisnął boriego i innych, którzy odeszli i każdy mówił jak to wchodzi na konkurencyjne serwery i robi tam chaos a teraz będzie znowu kółko wzajemnej adoracji xD
Odpowiedz

Offline Borifdg

Dobra dzięki za wypowiedz Ozzy.
Odpowiedz

Offline Koraks

Zobacz ten post : http://www.studioadept.net/showthread.ph...12#pid3512
Nigdzie nie było o odejściu do zdrajców, grać na serwerze możesz. Na admina aktualnie szans nie ma
TorChat : 6umyifiwdd6wbpiz
E-Mail : [email protected]
Odpowiedz

Offline Borifdg

Dobrze, tylko pytałem.
Proszę mnie nie negować jak Ozzy.
Dziękuję.
Jestem więc zdrajcą z tego co widzę.
Pozdrówki dzięki za wypowiedzi<3
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: