Skarga na Boriego

Napisany przez ,

Skarga na Boriego

Offline K3rtaS

Witam. Dzisiaj tj. 25/10 na serwerze miała miejsce sytuacja (mapa z celami na statku, nie pamiętam nazwy) gdzie warden którym był Faking i wydał polecenie, że mamy ustawić się pod kratami i patrzeć się bodajże na północ. Na tej mapie kraty są przy wejściu jak i w oknach dlatego też ustawiłem się pod oknem i wykonywałem polecenia. Bori przy sprawdzaniu cel zabił mnie. Tak więc na następną runde upomniałem się o FD i wdałem się w dyskusje z tymże adminem który po chwili dał mi Perm Muta (Na priv dowiedziałem się, że do niego się darłem) dlatego też nie chciałem przenosić tej rozmowy na server i postanowiłem napisać na priv, gdzie przyznam się napisałem do niego obraźliwie a po chwili dostałem bana na godzinę. Czy admin ma prawo przenosić sprawy prywatne na server? Czy naprawdę Admin może tak nadużywać admina? Kolega lysky obiecał przesłać demko z meczu a osoby które były tego dnia na serverze proszę o potwierdzenie!
Jeżeli chodzi o karę(o ile będzie) to proponował bym mu jedynie degrada na JuniorAdmin bo na admina się nadaje jednak ostatnio nadużywa.
[Obrazek: 1wGzjG.gif]

Offline Koraks

Czekam na demko Smile
TorChat : 6umyifiwdd6wbpiz
E-Mail : [email protected]

Offline K3rtaS

W trakcie pisania po znajomych w nadziei znalezienia świadków po napisaniu do Ted'a dostałem takie odpowiedzi:

1. [Obrazek: fzCDpHe.png]
2. [Obrazek: SnmTvgq.png]

Nie zależy mi na znalezieniu fałszywych świadków dlatego też myślę, że coś powinno się z tym zrobić! Smile

Offline Mesharsky

Jeżeli K3rtaS napisał do cb obraźliwie na pw to nie mozesz go banować na serwerze ponieważ to się na nim nie stało.

Jeżeli dostałeś perm muta to najprawdopodobniej darłeś twarz albo nie mówiłeś za miło do admina, po co miałby bori kłamać.

Ted powinien ponieść jakieś konsekfencje na serwerze za to co napisał ( tak mi się wydaje )

Bori jest dobrym adminem i nie ma sensu go degradować

Ale demko powinno być tutaj od kogoś by się wszystkiego dowiedzieć

Offline Borifdg

Cześć Mati ! Jak zdrowie ?
1. Zadałeś tylko pytania. Gdzie jest moment w którym podajesz mi jakiś zarzut?hm
2. Dałem Ci pmute tez z tego powodu ze najzwyczajniej chciales za przeproszeniem zjebac atmosferę na serwie bo Cie k3rtaS znam.
3. Tutaj po konsultacji dalszych osób dużo osób powiedziało ze strasznie ich denerwujesz ale to szczegół.
4. Może i popełniłem błąd ... Ale! Wyzwales mnie w sprawie serwera i wyzwales mnie jako "słabego admina" i zwykłego "frajera". Hm..
5. Teksty " nie rób z siebie Rolka " nie były zbyt mile a jak demko sie pojawi.. Hm..
6. Już raz dostałeś Perma ,jeżeli uważasz ze to ja jestem ten "slaby (.'.'.) " i "frajer" Okej pisz sobie skargę..
Ale! Już nie jeden mi wlaz za skórę. Nie toleruje szczecinackiego zachowania, a żeby było śmieszniej to jesteś starszy a mniej wyrozumiały.
7. PW=!serwer ? A Brykln wypad.. Hm.. (OFFTOPIC)
8. Ile razy blagales żebym Ciebie nie zbanował za jakieś przewinienia? - To sie SKOŃCZYŁO !
9. Świadkowie których pamiętam:
-Deepek
-Mioshi
-Faking
10. Pmute chciałem Ci zdjąć aczkolwiek nie zdążyłem bo wyprowadziles mnie z równowagi maksymalnie... Zbanowalem.
11. Bez obrazy dla wymienionych ale zachowales sie tak jak kiedyś pewien gracz który tez napisał na mnie skargę..
12. Nasz szanowny pan Lyskyy nie lubi mnie więc będzie robił wszytko na moja nie korzyść ponieważ on twierdzi ze wymyslam swój własny regulamin bo ct nie może powiedzieć " tt pisze tt ginie " czy " tt używa jakiejkolwiek komunikacji tt ginie ".
13. Mam screenshota z tamtej mapy wiec co do świadków (w razie braku twojego demka) można ustalić Smile.
14. Doceniam pracę jaką włożyłeś w skargę na mnie , cieszę sie że jest ktoś kto mnie nie docenia. Każdy skrycie w sercu tego pragnie , nie prawdaż ? //gkhm sakrazm gkhm//
15. Co do mnie mój "plan wydarzeń kończy sie na tym punkcie. Tyle ode mnie. Pozdrawiam . BORI !
[Obrazek: giphy.gif]

Offline K3rtaS

Zacznijmy od tego, że nigdy nie prosiłem cię o nie banowanie bo najzwyczajniej w świecie nie było powodów. Po 2 nic nie wiem o sporze miedzy tobą a lyskym i nie chce mu w niczym pomagać. Co do swiadkow Faking na PW pisał mi, że faktycznie zrobiłeś FK więc czekam na jego wypowiedź, co do Mioshi to z nim sobie daruj ! Człowiek jakby nie miał kompa i nie bylo by go z miesiąc na serwie i tak przyzna ci rację, liże ci na każdym kroku, robi (odgapioną) Armie a w nicku ma bori i serduszka. Co do punktu 2, po co miałbym psuć atmosferę na serwie? Zrobiłeś na mnie FK i jedynie domagałem sie FD dla mnie który się mi należał a ty z góry powiedziałeś, że nie było żadnego FK a po chwili dyskusji od razu PERM mute. A dzisiaj na prawdę robiłeś z siebie rolka, szkoda tylko, że zapomniałeś o tym, że najlepiej być sobą. A o żadnym wcześniejszym permie dla mnie nic nie wiem, mógłbyś mnie oświecić? P.S. Skoro Zane który zwyzywał połowę graczy serwera dostał unPermMuta to czemu ja nie dostanę chociaż domagałem się tego co powinienem dostać?

PPS. (przepraszam za post pod postem ale piszę z telefonu i opcja edytuj mi nie działa)
Bori co do lyskyego i tt pisze tt ginie to ma rację i pokazuje twoją nieznajomość regulaminu.

—> Nakazy i zakazy <—
1.Zakaz używania mikrofonu – CT może go użyć mówiąc „TT mówi, TT ginie” lub „Każde użycie mikrofonu przez TT będzie karane śmiercią”
2.Bezruch – Gdy CT wyda to polecenie. Więzień nie może się poruszać, skakać, kucać. Może tylko mówić, pisać i się obracać MOŻNA UŻYWAĆ LATARKI
3.Zakaz używania latarki – Gdy CT wyda owe polecenie. Każdy użycie latarki będzie karane śmiercią.
4.Pozycja buntu – Polega na kucnięciu więźnia i maksymalnym patrzeniu się w dół i wyciągnięciu noża. Może być użyta gdy zginie co najmniej jeden klawisz. Wyjątek : Na serwerze jest tylko jeden CT. A więźniowie wszczęli bunt.

Z skopiowanego regulaminu nie widać jakiejkolwiek wzmianki o tym, że można dać taki zakaz! Serdecznie Pozdrawiam ! Smile

Offline bogul1999

Witam ;) K3rtaS ,Bori nigdy przy mnie nie dawał bana bez powodu czy też muta nawet dawał 2 szanse więc naprawdę musiałeś przesadzić po drugie wątpie że byś się nie buntował i nie podnosił głosu ponieważ trochę na serwie grałem (i parę rankówz tb  inna bajka) ,z pw nie powinien jeśli mówisz jak jest , po trzecie Bori grał tu przede mna i tb pomagał tworzyć ten serwer i chce dla niego jak najlepiej znam go i nie robi nic bez powodu jak to było z Weakim ale nie można tu porównać ich wiec jedynym twym ratunkiem jak dla mnie jest demko.. Jesli go nie masz nie uwierze ci jak zapewne inni nie ma dowodów tu jak dla mnie oraz brak prawdziwych swiadków.I wytłumaczenia on dostał dlaczego ja nie mogę dostać unmuta są dziecinne (u cb to normą z reszta) zachwojuesz się nie poważnie na serwerze jeśli tylko ktoś ma inne zdanie niż ty .. Wiec jak dla mnie to bajka takie moje zdanie a i Bori nie odpowiada za czyjeś czyny skoro ktoś lubi Boriego ma powody a ty "nie placz tyle" to moje zdanie.Dziękować.
                                                                      Bogul :D

Offline Borifdg

Zarzucasz mi nieznajomość regulaminu? Okej.
Poza tym po co sie klocisz ? Co chcesz udowodnić? Jak odejdę to odejdę przez Ciebie. Staniesz sie bohaterem ! Nie no.

Post Scriptum "robienie z siebie Rolka" to obraza naszego administratora.
[Obrazek: giphy.gif]

Offline Mesharsky

Dobra przestańcie pisać już i się wykłócać , nie ma demka nie ma skargi koniec kropka, odciągacie skargę na temat przeszły co nic nie wiąże się z tematem

Kto jeszcze tu coś napiszę bez dowodów warn z automatu ( nie tyczy się wyższej adminstracji ( koraks ozzy itd )

Offline K3rtaS

Boru nikt nie chce bys odchodził, chodzi o to, że za bardzo sie rozbrykałeś na tej posadzie. Co do bogula przemilczę. Nie dość, że nie było cię na serwerze to zawsze masz do mnie problem! A co do wiadomości PW do Boriego już go przeprosiłem gdyż mnie poniosło i przesadziłem.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu