Podanie Micha XD #MC

Napisany przez Michu71, 21-04-2017, 12:02 PM
Podanie Micha XD #MC

Offline Michu71

Podanie By Michuuo0o
Witam! Jestem Michuu o0o,ale raczej wiekszosc mnie pamieta xd Mam 16 lat.Mieszkam w wojewodztwie Opolskim.Interesuje sie informatyka i roznymi sportami.Mowilem i pisalem,ze raczej nigdzie nie bede Adminowal,ale jako iz mam duze doswiadczenie w serwerach Minecraft to postanowilem,ze sprobuje.Kiedys mialem swoj wlasny serwer minecraft.Grala na nim spora liczba graczy.Jakby ktos chcial sprawdzic nazwa to burrownet.eu (serwer od dawna nie prosperuje,wiec reklama to nie bedzie xd) Cos o mnie? Raczej nie bede pisal jaki jestem i wgl,poniewaz nie bede siebie idealizowal jak wiekszosc osob piszaca podanie.Kazdy kto mnie zna ma inne zdanie,a kto mnie pozna to oceni sam.Moge tylko powiedziec ze napewno spisze sie w tej roli.Bylem kiedys Adminem na JB tutaj jakby to bylo wazne xd Co do skladek jestem w stanie placic SMS lub czasem PSC.Dziennie moge spedzac okolo 2-3 godzin na serwerze w weekendy wiecej.Moj nick w Minecraft Michuu_o0o

POZDRAWIAM:
Michuuo0o
 [Obrazek: 2.png] 
Moderator Forum

Offline DeePeK

Oczywiście ze na tak <3 moja mordeczka !

Offline StudioADEPT.net BOT

Automatycznie wygenerowana wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora @"SeVile".

Powód: Przyjęty

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,
Pozdrawia ekipa StudioADEPT.net

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Menu