Podejrzewanie gracza Frosthy o posiadanie multikont

Napisany przez starter50, 19-04-2017, 09:28 PM
Podejrzewanie gracza Frosthy o posiadanie multikont

Offline starter50

Bez marnowania czasu od razu pisze moje podejrzenia :
Gracz "Fajnycytrus" wchodzi na serwer,  w pierwszej kolejności teleportuje się do osób z naszej gildi , po tym jak się teleportuje zostaje zabity wychodzi po ok. 5 minutach wchodzi frosthy i zna już kordy. Jest plugin pod sprawdzanie multikont i prosze o zweryfikowanie tego czy Frosthy (lub jego koledzy z gildi) mają multikonta (ewentualnie cheaty)
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198151637583/
To ten strażnik z Jailbreak'a XD

Offline Drafku

ja pierdziele.

Offline Frosthy1

(19-04-2017, 09:28 PM)starter50 napisał(a): Bez marnowania czasu od razu pisze moje podejrzenia :
Gracz "Fajnycyrtus" wchodzi na serwer,  w pierwszej kolejności teleportuje się do osób z naszej gildi , po tym jak się teleportuje zostaje zabity wychodzi po ok. 5 minutach wchodzi frosthy i zna już kordy. Jest plugin pod sprawdzanie multikont i prosze o zweryfikowanie tego czy Frosthy (lub jego koledzy z gildi) mają multikonta (ewentualnie cheaty)

Nawet nie wiedzialem że mam multikonta, dużo rzeczy sie dowiaduje. koordy znalem od poczatku bo teleportowalem sie do patrysia i zrobilem screena coordów

Online Karol

Boże zrobili Minecrafta i już się dzieci kłócą -_-
[+] Polubione przez 2 użytkowników Karol

Offline Frosthy1

(19-04-2017, 09:28 PM)starter50 napisał(a): Bez marnowania czasu od razu pisze moje podejrzenia :
Gracz "Fajnycyrtus" wchodzi na serwer,  w pierwszej kolejności teleportuje się do osób z naszej gildi , po tym jak się teleportuje zostaje zabity wychodzi po ok. 5 minutach wchodzi frosthy i zna już kordy. Jest plugin pod sprawdzanie multikont i prosze o zweryfikowanie tego czy Frosthy (lub jego koledzy z gildi) mają multikonta (ewentualnie cheaty)

Na jakiej podstawie oskarżasz mnie o cheaty ? ciekawi mnie to

Offline Tarkez

Apropo całej tej bez sensownej kłótni o to, że zjechaliśmy wam gildie bo nie zabezpieczyliście swojej bazy i udajecie żeby nas uwalić bo źle wam, że kozaczyliście po czym zostaliście zjechani dodaje załączniki pokazujące wasze niedoróby w gildii dzięki, którym mogliśmy normalnie tepać się perłami dziękuje.

Załączone pliki
.png   2017-04-19_18.37.01.png (Rozmiar: 665.18 KB / Pobrań: 11)
.png   2017-04-19_18.33.11.png (Rozmiar: 639.84 KB / Pobrań: 13)
.png   2017-04-19_18.37.14.png (Rozmiar: 395.14 KB / Pobrań: 9)
.png   2017-04-19_18.37.18.png (Rozmiar: 433.51 KB / Pobrań: 7)
.png   2017-04-19_18.37.29.png (Rozmiar: 578.76 KB / Pobrań: 7)
.png   2017-04-19_18.52.47.png (Rozmiar: 305 KB / Pobrań: 9)

Offline starter50

(20-04-2017, 01:01 AM)Tarkez napisał(a):

Apropo całej tej bez sensownej kłótni o to, że zjechaliśmy wam gildie bo nie zabezpieczyliście swojej bazy i udajecie żeby nas uwalić bo źle wam, że kozaczyliście po czym zostaliście zjechani dodaje załączniki pokazujące wasze niedoróby w gildii dzięki, którym mogliśmy normalnie tepać się perłami dziękuje.

też moge robić ss z gildi która JEST OPUSZCZONA. Mamy nową baze bo i tak tam nie było itemków ...

Edit 1 : gdybyś zrobił ss'y gdy gildia była nie okradziona to bym uwierzył ...
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198151637583/
To ten strażnik z Jailbreak'a XD

Offline Snajper46

Po pierwsze my wam zjechaliśmy gildie do jednego hp , po drugie fajnie że nam wszystko ukradliście bo itak nic tam ważnego nie mieliśmy . Po trzecie ci wasi sojusznicy są kozaccy do gadania a ja klepa to nie.

Offline Frosthy

(20-04-2017, 11:59 AM)Snajper46 napisał(a): Po pierwsze my wam zjechaliśmy gildie do jednego hp , po drugie fajnie że nam wszystko ukradliście bo itak nic tam ważnego nie mieliśmy . Po trzecie ci wasi sojusznicy są kozaccy do gadania a ja klepa to nie.

Wiesz ze ice już nie istnieje i jestem w Rekt?

Offline Rolek

xd

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Menu