Podanko na J@

Napisany przez ,
Podanko na J@

Offline Asia ^.^

Witam, witam mam na imię Asia a mój nick to Asia ^.^ (STEAM_1:1:111665145). Mam 15 lat, ale za pozwoleniem Administracji piszę podanie (za co bardzo dziękuje). 

Grałam kiedyś na innym serwerze JB i miałam tam Admina oraz na jeszcze innym serwerze DR. Więc mniej więcej na rzeczy się znam. W tym momencie posiadam również rangę Strażnika. Gram już tutaj ok. 3 miesiące . W dni wolne potrafię siedzieć od 2-5h na serwie, ale w dniach szkolny ok. 1-3h. Najczęściej jest to pora po obiadowa (17+). Oczywiście jestem w stanie płacić składki, więc o pieniądze się nie martwcie Big Grin. Hmm, mogę jeszcze dodać, jeżeli gracze dodają mnie do znajomych to oczywiście akceptuje zaproszenie, żeby w razie potrzeby pomóc Smile.

Teraz coś o sobie. Hmmm, jak widać lubię grać w gry komputerowe, ale nie tylko! Lubię sobie od czasu do czasu wyjść na dwór, a przy tym pograć w piłkę nożną albo siatkówkę. Mogę jeszcze dodać ze jestem z okolic Szczecina, więcej się o mnie nie dowiecie ^^.

Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam!

Offline AbyssEyes

Na TAK <#
[Obrazek: 76561198203206139.png]

Offline LuckYy

Na TAK, często przebywa na serwerze, dobrze radzi sobie na stanowisku strażnika, więc z wyższą rangą nie powinna mieć problemów.

Offline Mariuszek

Na TAK, aktywna, jedna z nielicznych osób potrafiąca coś zrobić na jailu.

Offline Rolek

Na Tak aktywna na jb ogarnia

Offline Koraks

Na TAK
TorChat : 6umyifiwdd6wbpiz
E-Mail : [email protected]

Offline Kegerowsky

Z początku nie wiedziałem, czy to dobry pomysł abyś mogła napisać podanie wcześniej ale po przemyśleniu, myślę że podołasz tej funkcji jak najbardziej Smile Oczywiście jestem na tak.
Nie wiem

Offline Borifdg

Jestem na TAK Smile Da sobie radę, często ją widać Smile
[Obrazek: giphy.gif]

Offline StudioADEPT.net BOT

Automatycznie wygenerowana wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora @"Koraks".

Powód: Podanie przyjęte

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,
Pozdrawia ekipa StudioADEPT.net

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu