Propozycja JB

Napisany przez ,

Propozycja JB

Offline Asia ^.^

Pomysł fajny, ale teraz jak wszystko serwer nagrywa to nie wiem czy się przyda
Pozdrawiam!  Angel
Odpowiedz

Offline Brum Brum

(19-04-2017, 11:37 AM)Kegerowsky napisał(a): I nagle wszyscy Ci 'doświadczeni' gracze wpisują !fk a admini/wardeni mają spam na cały chat

To jest przykładowy plugin.
Koraks mógłby napisać np. plugin który po wpisaniu !fk wardenowi się wyświetla czy był to freekil. Warden miał by kilka możliwości np, Tak, był to freekil. Został zabity przypadkowo. Tak zrobiłem to specjalnie.
Opcja pierwsza by robiła respawn.
Opcja druga by robiła respawn.
Opcja trzecia by robiła respawn i dała by np CTbana na 30minut.
[Obrazek: 14421504580902.jpg]
Odpowiedz

Offline Zane

To jest przykładowy plugin.
Koraks mógłby napisać np. plugin który po wpisaniu !fk wardenowi się wyświetla czy był to freekil. Warden miał by kilka możliwości np, Tak, był to freekil. Został zabity przypadkowo. Tak zrobiłem to specjalnie.
Opcja pierwsza by robiła respawn.
Opcja druga by robiła respawn.
Opcja trzecia by robiła respawn i dała by np CTbana na 30minut.
[/quote]

Taka opcja była by zajebista. Pachnie rdm'ami z gmoda
Odpowiedz

Offline Skillek

Dobry pomysł lecz powinien byc jakis couldown np.45sek
Co do tego drugiego pomysly to nie zabardzo bo juz nie raz byly przypadki kolegow . Tutaj tez by tak bylo ciagle by respil kolegow a jak wiemy mało kto by sie przyznał do fk Smile mysle ze !call z couldownem 30-45sek by wystarczylo
Odpowiedz

Offline Robbcio

Bardzo fajny pomysł, podzielam również zdanie Zane, czasem może ktoś to zrobić przez przypadek. Z drugiej strony może być ciągły spam z tym !fk
[Obrazek: sygna_robbcio.png]

,,Po­za tym mo­tocyk­lem, nie mam nic - dla­tego jade szyb­ko. Gdy "cos" zacznie mnie trzy­mac na tym swiecie, nie mar­tw sie, zwolnie..."
Odpowiedz

Offline Michu71

w sumie "za moich czasow" to !call robil robote Big Grin
 Moderator Forum
Odpowiedz

Offline K3rtaS

Jednak michu nie ukrywajmy, że było to irytujące gdzie w jedną minute dostałeś 10 calli w sprawie 1 gracza. Niektórzy dosyć często to nadużywali
[Obrazek: 1wGzjG.gif]
Odpowiedz

Offline Michu71

@up Cooldown i juz ;p
 Moderator Forum
Odpowiedz

Offline LuckYy

Pamiętam, że było takie coś.. Jak były robione fk na JB, to BOT poke'ował wszystkich adminów na team speaku z komunikatem ''bla bla bla fk bla bla bla''
Takie coś też by było git Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu