[niegej] Rekrutacja o Range JuniorAdmin!

Napisany przez niegej, 15-04-2017, 11:52 PM
[niegej] Rekrutacja o Range JuniorAdmin!

Offline niegej

Czesc, 
 Uznalem, ze czas znaleźć jakiś fajny serwer. Wszedłem na mclista.pl, i zaczałem poszukiwania. Nie trwalo to długo, iż jesteście na liście promowanej Big Grin. Przeczytalem w motd, że dopiero zaczynacie. Kazdy wie ze start jest najtrudniejszy, i że wtedy najbardziej potrzebna jest pomoc, dlatego też pisze to podanie. Co prawda nie spełniam jednego warunku, nie jestem zarejestrowany od dwoch tygodni. Jestem nowy, greenhorn. Ale uwazam ze czas gry nie powinien miec wplywu na to, co bedzie. Predzej czy później zagrałbym te dwa tygodnie, a nic by sie nie zmienilo. Jesli to wam przeszkadza odrzuccie to podanie - nie bede mial wam tego za zle. Bycie w zespole serwera to moja pasja, ale niestety ostanio upadlem. Ostatni serwer na ktorym bylem czlonkiem zespolu upadl. Ktos z administracji zddosowal nasz serwer, dlatego bez zastanawian i niepotrzebnych dochodzeń każdy został zdegradowany. Dlatego szukam innego, lepszego zespołu, który mam nadzieje przyjmie mnie tak ciepło jak tam. Obyście to byli wy Big Grin.
Myśle, że to tyle wstępu i teraz czas na ten nudny, bo czytany przez was tone razy, wzór. Miłego czytania, i (oby) miłej współpracy!

Och, i byłbym zapomniał. Podanie pisze o range [JuniorAdmin] jesli jest to pozycja za wysoka dla chlopaka takiego jak ja, prosze mi o tym powiedziec, a nie bede smutny. To oczywiste, iż nie zaczyna się tak wysoko!

Pozdrawiam Serdecznie Krzysiek!

1. Nick w Minecraft: niegej, troche absurdalny ale co poradze

2. Wiek: 14, tak zdaje sobie sprawe, że młody ze mnie chlopak. Lecz wiek, a poziom to dwie zupelnie inne rzeczy.

3. Imię: Krzysiek, nic tu chyba nie mam do dodania.

4. Czy byleś kiedyś moderatorem: Rzecz jasna, nie byl to tylko moderator. Mam ogromne doświadczenie w tego typu sprawach (administrowanie serwera) o czym bedziecie mogli sie przekonac podczas mojego okresu probnego.

5.  Ile możesz spędzić dziennie na serwerze i w jakich godzinach: Bede w stanie poswiecic od 3-4 godzin dziennie na serwerze. Jest to srednia czasu i rzeczą oczywistą jest, iż w niektóre dni bede w stanie zostac dluzej. Beda to godziny raczej popołudniowe, od 16 aż po wieczór.

6. Czy jesteś w stanie płacić składki (PP/PSC/SMS/Przelew tradycyjny): Jesli nie beda to skladki ogromne (do 5-10zl) jestem w stanie, choć nie jestem zwolennikiem tego typu rzeczy.

Dziekuje, ze poswieciliscie swoj czas aby przeczytac moje podanie. 
Mam nadzieje, ze sprawilo wam to przyjemnosc, a ze wasze decyzje beda mile dla mnie i dla was.
Pozdrawiam was!

Offline niegej

Przepraszam, ze duzo razy edytowalem Big Grin Chcialem zeby bylo perfekcyjne.

Offline iKolon

Potrafiłeś wyczytać, że 2 tyg istnienia konta jest wymogiem ale nie zwróciłeś uwagi na perfidnie napisany tekst "* Podanie pisane wzorem będzie z automatu odrzucane ! Musicie się postarać bardziej !"

Offline niegej

(16-04-2017, 12:06 AM)iKolon napisał(a): Potrafiłeś wyczytać, że 2 tyg istnienia konta jest wymogiem ale nie zwróciłeś uwagi na perfidnie napisany tekst "* Podanie pisane wzorem będzie z automatu odrzucane ! Musicie się postarać bardziej !"
O nie, źle przeczytalem... zazwyczaj jest tak, że jeśli podanie NIE pisane wzorem bedą odrzucane. Jeśli tylko chcecie moge szybko zmieniac cale podanie, jescze raz przepraszam.

Offline StudioADEPT.net BOT

Automatycznie wygenerowana wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora @"SeVile".

Powód: Zapraszamy za miesiąc Smile

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,
Pozdrawia ekipa StudioADEPT.net

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Menu