Podanko ;D

Napisany przez Borifdg, 08-04-2017, 11:17 PM

Podanko ;D

Offline Borifdg

Witam,
Z tej strony Bori  Rolleyes

A więc tak. Mam 17 lat, nazywam się Dawid, może ktoś jeszcze mnie tutaj pamięta, czy coś Blush
Byłem administratorem około rok czasu właśnie na tym serwerze, a jeszcze wcześniejsze doświadczenie miałem w 1.6 na serwerowni cskatowice.pl.

Gram na serwerze jeszcze od czasów Eselona (czyli no kurczę bym powiedział długo), mimo dłużej przerwy spowodowanej zmianą otoczenia, szkoły i no w ogóle.

Przechodząc do sedna. 

Mogę spędzić na serwerze około 3-4 godzin na spokojnie jak tylko jestem w domu, sa to różne pory, ale głównie popołudniowe i wieczorne czy jak i często nocne (+wezwania poprzez użytkowników itd.), ale minusem jest to że od poniedziałku do piątku jestem w Niemczech, gdzie z kolei uczęszczam do Liceum. Ale Niemieckie zasady przewidują ogromne masy wolnego, dlatego też w różnych przypadkach jestem w domu, tak jak i nie zawsze jestem w Niemczech tylko dojeżdżam z rana i wracam popołudniu, gdyż moja szkoła znajduje się około 40 km ode mnie Smile. Dodatkowo mogę uzupełnić to faktem, że tak jak i to kiedyś robiłem forum sprawdzane będzie przeze mnie w takich okolicznościach co około kilka godzin dziennie

Jestem w stanie wpłacać pieniądze na składkę członkowską, a moje SteamID to: STEAM_1:0:132054208

Pozdrawiam gorąco, Bori!                       

[Obrazek: giphy.gif]

Offline SeVile

Oczywiscie ze na TAK Big Grin Stary, dobry, zaufany admin. Poradzi sobie w 100%!

Offline Kegerowsky

Na nie, nie znam, nie widziałem na serwerze.
Nie wiem

Offline LuckYy

neutral z bardziej na TAK Kojarzę Cię że starych czasów tej serwerowni.. Myślę, że podołasz na tym stanowisku Smile

Offline Mariuszek

Na tę chwilę Neutral, pamiętam cie ze starych czasów, ale nie widziałem cię na jailu, ale jeżeli spotkam to zmienię zdanie Smile
Na TAK

Offline Rolek

Na tak, okres próbny

Offline Venys

neutral Smile pamiętam cie ale na serwie ostatnio nie widziałem

Offline Koraks

Neutral,
TorChat : 6umyifiwdd6wbpiz
E-Mail : [email protected]

Offline Bauszman

Neutral
[Obrazek: 76561198102004938.png]