Podanko na J@

Napisany przez ,
Podanko na J@

Offline Drafku

Witam, mam na imie Piotrek niedlugo skoncze 15 lat.
Mieszkam w sredniej wiosce, ktora sie nazywa Rakowiska i znajduje sie ona w wojewodztwie Lubelskim blisko Bialej Podlaskiej.
 Moim zainteresowaniem jest glownie pilka nozna, w ktora gram od okolo 7 lat przez co gram w szkolnej druzynie reprezetacyjnej. Moim zainteresowaniem sa tez komputery, ktore uwielbiam, w przyszlosci mam ochote isc w tym kierunku. Na serwerze gram od okolo listopada 2015 roku to juz troche czasu minelo. W cs:go gram od okolo 2 lat na kilku kontach a administratorem bylem na serwerach w cs 1.6 raz na serwerdze bf2, ktory sie rozpadl po jakims czasie. Chyba jestem lubianym graczem na serwerze z nikim nie mam wojny, lecz zostala zlozona na mnie skarga 1 za wyjscie z miejsca zajetego kilka miesiecy temu. Kiedys bylem dosc agresywnym i pyskatym dzieciakiem. Na serwerze w tygodniu spedzam okolo 3 godziny a w weekend moge wiecej jestem dosc aktywnym graczem. Na serwer w tygodniu moge wejsc od godziny 15 do 22 a w weekendy od 10 do polnocy.
Moje steam id to STEAM_1:1:120505703 a ze skladkami to bym placil raczej w psc.
Edit: Mozna sie skontaktowac ze mna za pomaca Facebooka, telefonicznie, steam oraz skype

Pozdrawiam cieplutko Smile

Offline SeVile

Na NIE. Podanie nie spełnia zasad rekrutacji.

Offline StudioADEPT.net BOT

Automatycznie wygenerowana wiadomości
Ten wątek został zamknięty przez moderatora @"SeVile".

Powód: Podanie nie spełnia zasad rekrutacji

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,
Pozdrawia ekipa StudioADEPT.net

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu