Odwołanie o UnPerma

Napisany przez ,

Odwołanie o UnPerma

Offline QbaZ_PL

Witam wszystkich czytających.
Na wstępie mojej wypowiedzi chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które czują się w jakikolwiek sposób urażone przeze mnie. Mogę obiecać, że na pewno nie obraziłem nikogo specjalnie bez powodu. No więć swoje wytłumaczenia chciałbym zacząć od sytuacji, która niedawno miała miejsce. Zostałem oscamowany na 540 zł. Napisałem wtedy do Rajteda czy nie dałby mi jakiegoś skina za 1 euro i mógłbym sobie na ruletce w jakiś sposób odzyskać pieniądze. On odpisał mi, że jestem pazerny na kasę i nie będzie mi nic dawał. Ja czując się urażony wiedząc, że wcale taki nie jestem, odpowiedziałem mu bardzo wulgarnym językiem za co jest mi bardzo wstyd. Chciałbym jednak zauważyć, że raczej nie ma wśród nas osoby, która nie byłaby zła po tym jak została okradziona oraz jest obrażana. Nikt nie jest spokojny w takich sytuacjach. Wiem, że to co piszę nie tłumaczy mnie chociaż w 50, ponieważ użyłem wulgaryzmów, za które sam się teraz wstydzę. Rajted, jeśli czytasz ten post chciałbym żebyś wiedział, że przepraszam Cię tak szczerze jak tylko potrafię. Dopiero teraz gdy emocje opadły zrozumiałem co tak naprawdę powiedziałem. Nie wymagam od Ciebie byś mi wybaczył, chcę tylko byś przyjął moje przeprosiny. Jeszcze raz przepraszam.
Drugą sprawę, którą chciałbym wyjaśnić, za którą dostałem perma jest "scam na kredyty". Sytuacja wyglądała tak, że chciałem zrobić giveaway na 600k kredytów. Brakowało mi do tej sumy 30k-32k. Powiedziałem na serwerze "Kto da mi 30k kredytów temu dam 100k!!!" Chciałbym zauważyć, że powiedziałem, że dam 100 tysięcy a nie 100 tysięcy kredytów. Więc pisząc komendę "!dajhajs [gracz] sto tysięcy" teorytycznie nie okłamałem a zrobiłem to co obiecałem. Wiem, że to głupie wytłumaczenie ale zobaczcie, że gdybyście kupowali auto i by sie okazało, że kupiliście je bez silnika tylko dlatego, że źle zrozumieliście sprzedawce jest to Wasz problem a nie sprzedawcy. Ja rozumiem, że zrobiłem źle i jeżeli tylko będzie taka szansa to oddam te kredyty a jeśli nie będzie szansy na oddanie to odkupie. Chodzi mi o to, że niby świadomie powiedziałem to z pewnym haczykiem ale nie jest to moja wina, że niektórzy gracze źle mmnie wysłuchali. Po za tym dawniej Strażniczka Sandra na mnie kilka razy zrobiła dokładnie to samo i ja nie składałem na nią żadnej skargi bo wiedziałem, że to moja sprawa i moja głupota, że nie wysłuchałem jej do końca. Rozumiem, że zrobiłem źle bo po chwili namysłu nie okłamałem ale nie powiedziałem też prawdy. Z chęcią oddałbym wszystkie kredyty gdybym teraz mógł.
Trzecia sprawa, którą chciałbym poruszyć to tak zwaną Rodzina StudioAdept. Chciałbym powiedzieć, że sam grając z Wami czułem się niesamowicie a nawet dumnie w momencie gdy dostawałem spam na priv "QbaZ pls wbij na jb i ogarnij tą patolę". Okazało się wtedy, że pazerny złodziej kredytów był wstanie ogarnąć cały serwer w 2 minuty bez zbędnych banów kicków i wszelkich ograniczeń. Niestety ja usuwam każdą rozmowę na steam i nie jestem wstanie pokazać dowodów ale obiecuję, że byłem na prawie każde zawołanie graczy natychmiastowo na serwerze. Sądzę, że w tym miesiącu (chodzi mi od 9 grudnia do 8 stycznia) miałem przynajmniej 15 zawołań na serwer, które skończyły się wyjaśnieniem wszelkich konfliktów. 
Czwarta sprawa to podono degradacja Rolka z administracji. Rozumiem, że on będąc moim opiekunem pisał się na to lecz chciałbym zauważyć, że nie popełniałem błedów, które są w regulaminie typu nadużywanie permisji lub coś takiego tylko nieświadome popełnianie błędów. Nieświadome znaczy, że kredyty tak czy inaczej szły na giveaway, ponieważ postanowiłem kupić kolejne 1000000 po to by wesprzeć serwer w sprawach finansowych. Wracając do sprawy z Rolekim chciałby prosić by został on na serwerze z taką samą rangą jaką go pamiętam a mianowicie HeadAdmin.
Kończąc ten wątek chciałbym prosić o odbanowanie mnie na serwerze. Był on dla mnie bardzo ważną częścią mojego życia, ponieważ jako Strażnik czułem się jak osoba, która jest potrzeba na serwerze. Wszystkie osoby, które to przeczytały proszę o dodanie komentarza w tej sprawie oraz o podsyłanie innym graczom by wypowiedzieli się w tej sprawie. Wiem, że jest to prawie nie możliwe bym wrócił na serwer będąc cały czas Strażnikiem i mając na kocie to 550k kredytów ale jednak gdyby udało się mnie odbanować to liczę na Was Najlepsza Administracjo Najlepszej Serwerowni. Nawet gdyby sprawa skończyła się bez UnBana proszę tylko by Rolek nie otrzymał degrada oraz by moje kupione kredyty zostały losowo rozdane na serwerze. 
Dziękuję bardzo, że czytasz ten post i liczę na Twój komentarz pod tym wątkiem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. 
Pozdrawiam.
QbaZek.

Offline SeVile

Czekam na wypowiedź reszty administracji Jestem za zmniejszeniem bana do 2 tygodni oraz odebranie rangi strażnika (z możliwością powrotu)

SeV

Offline badi05

Jestem za tym żeby Qbazek wrócił ponieważ było lepiej jak był.

Offline Helio69

The world is gonna roll me

Offline dMn

Kutasek fajna sprawa.Z początku miał być to żart,a doszło do perma moim zdaniem przez nie przemyślenie sytuacji. Jestem za spędzaniem melanży  z Andrzejem Dudą i skróceniem bana.Gepardy są niesamowite.

Nadano ostrzeżenie. Bezsensowna obraza //SeVile

Offline Zane

Że tak powiem, p&*%$ kota w ogon

Ostrzeżenie za używanie wulgarnych słów //iKolon

Offline MaksBp

(09-01-2017, 06:33 PM)badi05 napisał(a): Jestem za tym żeby Qbazek wrócił ponieważ było lepiej jak był.

Koniec dyskusji, badi dał taki argument ze już nic go nie przebije xdxd

Offline starter50

Qbazek powinien dostać UB ale taka prawda że kto się tłumaczy ten jest winny. =(
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198151637583/
To ten strażnik z Jailbreak'a XD

Offline K3rtaS

A kto jest niewinny się nie tłumaczy i przyznaje do nie popełnionego czynu? Starter nie dawaj tak głupich argumentów...
[Obrazek: 1wGzjG.gif]

Offline Night4Evil

Widzę że kolega mądry po sprawie sczerze to rozwalił mnie twój teks o aucie nwm skąd go brałeś ale gratulacje

A tak na serio moim zdaniem należy się zdjęcie perma na tzw okres próbny i jeżeli na owego gracza wpłynie jakakolwiek skarga w najbliższym czasie powodować ona będzie przywrócenie perma już na stałe

Tak btw bd na serwie ostatecznie po załatwieniu formalności za jakieś 3dni więc niebd musiał już ogarniać tej "patoli"
Ode mnie to wszystko do zobaczenia na serwie misie <3

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Menu