Nowa zabawa [Alfabet]

Napisany przez Skillek, 03-01-2017, 04:55 PM

Nowa zabawa [Alfabet]

Offline Skillek

Mam propozycje dodania nowej zabawy [ Alfabet ] . Polegała by ona głownie na tym , że warden wymyśla słowo a terroryści w danej kolejności mówią/piszą slowo zaczynające sie na ostatnia litere poprzedniego słowa .
Przykład :
Warden : Ziemniak
terrorysta 1 : Kasia
terrorysta 2 : Andrzej
terrorysta 3 : Jerzyna
Terrorysta miał by dany czas na odpowiedz czyli np. 10 sekund jezeli terrorysta nie zdązy w tym czasie został by zabijany. A i słowa nie mogły by sie powtarzać .

Offline K3rtaS

Niczym w przedszkolu XD
[Obrazek: 1wGzjG.gif]

Offline SeVile

True XD

Offline MaksBp

Przecież ta zabawa trwała by godzinę, Polski język jest tak bogaty w słowa że nawet dzieci nie miałyby z tym żadnego problemu.

Offline Mariuszek

Z tego co mi wiadomo nie trzeba pisać propozycji na zabawę w czasie gdy jest normalne prowadzenie, warden może sam wymyślić zabawę, ale najpierw musi wyjaśnić zasady Tongue

Offline Skillek

(03-01-2017, 06:46 PM)MaksBp napisał(a): Przecież ta zabawa trwała by godzinę, Polski język jest tak bogaty w słowa że nawet dzieci nie miałyby z tym żadnego problemu.

Maks no nie wiem Ja jak testowalem z karolem to po 5 slowach ciezko nam juz bylo Wink

Offline Skillek

(03-01-2017, 06:49 PM)Mariuszek napisał(a): Z tego co mi wiadomo nie trzeba pisać propozycji na zabawę w czasie gdy jest normalne prowadzenie, warden może sam wymyślić zabawę, ale najpierw musi wyjaśnić zasady Tongue

Mariuszek ale chodzi o wprowadzenie jej na server [z zyczenia czy cos i wgl]

Offline SeVile

Po 5 słowach?
Jb
bieda
ameba
akwarium
mariuszek
kurczak
itd XD

Offline Night4Evil

Po pierwsze można pisać propozycje normalnych zabaw po to by np później nie było problemów i skarg że warden się uparł na gracza i zmienił regulamin a tak wszystko ładnie i czytelnie

Moim zdaniem dobra zabawa lecz można skrócić czas do np 5 sek by trwała ona krócej
Ode mnie to wszystko do zobaczenia na serwie misie <3

Offline Kegerowsky

No w sumie spoko może być, trochę trudniej będzie z ogarnięciem ludzi żeby robili to poprawnie ale jestem za Big Grin

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Menu