Sprawy dot. serwera

Napisany przez ,
Sprawy dot. serwera

Offline iKolon

#1
Z dniem dzisiejszym po przemyśleniu i omówieniu sytuacji razem z administracją JailBreak doszliśmy do wniosku iż :


- Nie ważny jest wiek osoby która chce zostać JuniorAdminem a to jaką jest osobą. W związku z tym, na rangę może aplikować każdy, lecz nie każdy zostanie przyjęty w szeregi.
- W podaniach mogą udzielać się wszyscy, głos każdej osoby będzie brany pod uwagę.
- Na serwerze używać mikrofonu może każdy, o ile tej osoby głos nie będzie przeszkadzał innym. W przeciwnym razie osoba zostanie ostrzeżona a po nie posłuchaniu się do zaleceń zablokowana głosowo na czas wyznaczony przez Administratora.
Odpowiedz

Offline Brum Brum

#2
Nice Smile)
[Obrazek: 14421504580902.jpg]
Odpowiedz

Offline Zane

#3
Nareszcie gracze mogą wyrażać opinie w sprawie podań na j@, a przecież to dla nich nowi admini są najważniejsi, jeśli rozumiecie o co mi chodzi.
Odpowiedz

Offline Bauszman

#4
no i gitara
[Obrazek: 76561198102004938.png]

ADMIN JB

ADMIN OnlyAwp
Odpowiedz

Offline Ebola

#5
Ostrzeżenie | Blokowanie przez głos, trochę dziwne.
Na jailbreaku gra dużo osób bez mutacji i z denerwującym głosem - a to oznacza , że nie mogą się odzywać? Nie liczy się głos, ale mikrofon, według mnie jeżeli komuś nie szumi mikrofon, to wtedy sie może odzywać. Gdybym wszedł na serwer i zaczął mówić, to za pewne 80% osób miało by problem z moim głosem, dlaczego? Ponieważ ludzie zwracają uwagę na rzeczy, które nie mają znaczenia. Jestem już po mutacji , brzmie na 20 latek, ale mam katar sienny i przez to można powiedzieć, że mam czasem 'drazliwy głos' i to ma oznaczać, ze mam nie móc sie odzywać , ponieważ kogoś będzie irytował mój głos?
Każdy brzmi jak brzmi, jeden tak - drugi tak.. Jeden przeszedł mutacje, drugi przejdzie.
OdpowiedzUżytkownicy przeglądający ten wątek:Menu